wczytywanie

Godziny Konsultacji Nauczycieli 2018/2019

Nauczyciel Nauczany przedmiot Dzień Godziny konsultacji
Stanisław Banach przysposobienie obronne Poniedziałek 12:20-12:40
Dorota Bialic fizyka Poniedziałek 8:50-9:35
Barbara Borkowska geografia Czwartek 9:35-10:20
Tomasz Bulzak wychowanie fizyczne Czwartek 8:50-9:35
Arkadiusz Ciemięga SJ geografia Czwartek 11:35-12:20
Jakub Ferenc wychowanie fizyczne Piątek 8:50-9:35
Anna Gaborek-Ziębiec j.polski Wtorek 12:40-13:25
Marzena Godek j. polski Środa 7:30:00-7:55
Łucja Górska nauczanie początkowe Czwartek 9:40-10:15
Marek Grembka matematyka Codziennie 14:20-15:15
Aleksander Jarmoliński informatyka, technika Piątek 8:00-8:45
Elżbieta Hajduga j. polski Poniedziałek 10:30-11:15
Agnieszka Kałużny pedagog tel.18 414 20 34 Pn 12:00-14:00;
Wt 8:00-13:30;
Śr 12:00-14:00;
Czw 10:30-13:30;
Pt 8:00-12:30.
Joanna Kołodziejczyk sztuka Czwartek 14:15-15:05
Dominika Jakubowska j. francuski Poniedziałek 8:50-9:35
Magdalena Pietrzak biologia Wtorek 7:15-8:00
Anna Kumor wychowanie fizyczne Wtorek 8:00-8:45
Edyta Kwiatkowska j. niemiecki Wtorek 14:20-15:05
Katarzyna Lewicka j.angielski Poniedziałek 8:00-8:40
Małgorzata Lorek matematyka Czwartek 9:40-10:30
O. Mariusz Łobodziński SJ religia Poniedziałek 9:40-10:15
Anna Marszałek wos Piątek 8:00-8:45
O. Piotr Matejski SJ historia, Czwartek 11:45-12:20
Katarzyna Miczołek język angielski Czwartek 8:00-8:45
Ewa Młynarczyk historia, wok Poniedziałek 11:35-12:20
Małgorzata Mirek-Krause j. hiszpański Czwartek 13:25 – 14:10
Dorota Mółka-Nowakowska matematyka Poniedziałek 12:20-13:00
Edyta Nowak biologia Czwartek 13:30 – 14:15
Marta Ogórek nauczanie początkowe Poniedziałek 13:45  – 14:15
Waldemar Pasiut wos Piątek 10:45-11:30
Piotr Pietrusza psycholog tel. 18 414 20 34 Pn 9:30-14:00;
Śr 7:30-13:00;
Czw 7:30-17:30.
O. Krzysztof Pietruszkiewicz SJ religia Piątek 8:50-9:35
Magdalena Pietrzak biologia Wtorek 8:00 – 8:45
O. Radosław Robak SJ fizyka, dyrektor Codziennie 10:30-13:00
Marcin Smajdor historia Poniedziałek 14:15-15:00
Magdalena Smreczak j.niemiecki Czwartek 12:45-13:15
Tomasz Słomczyński matematyka Czwartek 10:45-11:30
Katarzyna Socha biologia
Małgorzata Strojny j.francuski Środa 11:35-12:20
Joanna Szczepanik j.łaciński Poniedziałek 7:15-8:00
Marek Szymański j.angielski Wtorek 10:45-11:30
Joanna Tarkowska j.angielski Środa 15:10-15:55
Monika Twardowska-Święs chemia Wtorek 9:40-10:25
Ewa Wałczyk nauczanie początkowe Poniedziałek 8:00 – 8:30
Bartosz Wańczyk j.angielski Wtorek 10:45-11:30
Małgorzata Witek j.polski Poniedziałek 13:25-14:15
Agnieszka Zaremba p.przedsiębiorczości Wtorek 13:30-14:15
Tomasz  Żak j.angielski Czwartek 12:40-13:25

 

Kontakt

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas
do_gory