wczytywanie

Uczniowie przyjęci do 4 - letniego liceum
{{strona.dataWpisu}}


Uczniowie przyjęci do I - klasy o profilu ogólnym 

Lp. Imię i nazwisko
1 Białkowski Nikodem
2 Bielatowicz Wiktoria
3 Bujarska Natalia
4 Bukowski Maksymilian
5 Chronowski Patryk
6 Dutka Magdalena
7 Gabryś Sara
8 Górecka Izabela
9 Jasińska Amelia
10 Jastrzębska Emilia
11 Jurczak Wiktoria
12 Jurczak Martyna
13 Lupa Karolina
14 Majerczak Jakub
15 Myszka Alicja
16 Neznal Małgorzata
17 Perełka Kinga
18 Pióro Aleksandra
19 Skraba Alicja
20 Smajdor Kinga
21 Świerad Julia
22 Urbańczyk Aleksandra
23 Wielgus Joanna
24 Zaremba Aleksandra

 

Oczekujący

25 Kaczor Paweł
26 Ajdukiewicz Sergiusz
27 Podsadny Anna

 Uczniowie przyjęci do I - klasy o profilu matematycznym 

Lp. Imię i nazwisko
1 Basiaga Patryk
2 Bieda Dagmara
3 Brońska Julia
4 Cempa Bartosz
5 Chomoncik Kacper
6 Dąbrowski Bartłomiej
7 Fałowski Jakub
8 Fryczewski Piotr
9 Gardoń Jakub
10 Gondek Dominika
11 Górka Patrycja
12 Irzyk Tomasz
13 Kirlay Adam
14 Kurpisz Julia
15 Leśniak Aleksandra
16 Łuszczewska Jagoda
17 Maksymchuk Nstasia
18 Michalik Mikołaj
19 Myszka Marek
20 Pieczkowski Grzegorz
21 Płachta Jakub
22 Respekta Jakub
23 Sromek Gabriela
24 Wojtas Julia
25 Wójcik Karolina
26 Wróbel Maria

 

Oczekujący

26 Grodek Małgorzata
27 Dyrek Mateusz
28 Woźniak Michał
29 Łuszcz Jan
30 Basiaga Kacper

  Uczniowie przyjęci do I - klasy o profilu biologiczno - chemicznym 

Lp. Imię i nazwisko
1 Augustyn Martyna
2 Bochniarz Nicole
3 Bojnarowska Julia
4 Bołoz Aleksandra
5 Bołoz Emilia
6 Burnagiel Anna
7 Górka Wiktoria
8 Kmak Zofia
9 Kosakowska Martyna
10 Kulpa Emilia
11 Kusnierz Małgorzata
12 Litwińska Julia
13 Majerczyk Jan
14 Majoch Damian
15 Maksymchuk Nastasia
16 Nalepa Maciej
17 Połeć Julia
18 Rejowska Zuzanna
19 Serwin Mikołaj
20 Skoczeń Kinga
21 Sopata Sandra
22 Tochowicz Katarzyna
23 Walencow Michał
24 Subik Szymon

 

Oczekujący

25 Szewczyk Emilia
26 Nowak Joanna
27 Kmak Justyna
28 Bołoz Oliwia
29 Stanek Kinga

 


Kontakt

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas
do_gory