wczytywanie

Drodzy uczniowie i uczennice Jezuickiego Centrum Edukacji,
W okresie zawieszenia zajęć dydaktycznych na terenie szkoły Zespół Psychologiczno - Pedagogiczno - Duszpasterski (PPD) pozostaje do Waszej dyspozycji w trybie zdalnym.

Prosimy o zgłaszanie chęci skorzystania z naszej pomocy poprzez dziennik elektroniczny lub e-mail wraz z opisem czego dotyczy sprawa. W zależności od Waszych potrzeb i w miarę naszych możliwości będziemy odpowiadać pisemnie, proponować kontakt telefoniczny/za pomocą komunikatora video w określonych - uzgodnionych godzinach lub podejmować inne działania.

Zapraszamy do kontaktu w następujących sprawach:

Agnieszka Kałużny – pedagog
E-mail: pedagog@jce.pl

Jak się uczyć? Jak radzić sobie z trudnościami w rozumieniu treści oraz wykonaniu zadań i poleceń wysyłanych przez uczących.Przeżywanie relacji z nauczycielem i swoją klasą w obecnej rzeczywistości.

Piotr Pietrusza – psycholog
E-mail: psycholog@jce.pl

Jak radzić sobie z lękiem i obniżeniem nastroju, stresem - w tym związanym ze zbliżającymi się egzaminami, zmianą trybu nauczania i oceniania, izolacją od rówieśników lub kwarantanną?Inne trudności natury psychologicznej, w tym kłopoty w relacjach z rówieśnikami, rodzicami.

o. Wojciech Bojanowski - duszpasterz, katecheta
E-mail: wojciech.bojanowski@jce.pl

Wątpliwości natury duchowej, pytania dotyczące wiary i religii, przeżywania relacji z Bogiem w czasie epidemii. Możliwość spowiedzi (wymagane spotkanie)

Zapraszamy też do dzielenia się spostrzeżeniami i informacjami o funkcjonowaniu naszej społeczności, w tym o pozytywnych wydarzeniach w nowej "przestrzeni" szkolnej. Co jest fajnego w takim uczeniu się i jak ono może być jeszcze lepsze?

Zespół Psychologiczno - Pedagogiczno - Duszpasterski (PPD) Zespół Psychologiczno - Pedagogiczno - Duszpasterski (PPD) Zespół Psychologiczno - Pedagogiczno - Duszpasterski (PPD)

Array

Kontakt

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas
do_gory