Drodzy Rodzice,
Szanowni Nauczyciele,
Kochani Uczniowie,

Od poniedziałku, 19 października 2020 r., Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów w całości przechodzi na nauczanie zdalne. Zajęcia będą się odbywać zgodnie z obowiązującym planem lekcji, a z przedmiotów profilowych i maturalnych będą prowadzone w formie transmisji na żywo. Szczegółowe ustalenia zawarte są w regulaminie zdalnego nauczania, który został zaktualizowany o najnowsze wytyczne MEN i zamieszczony dla Państwa wygody pod poniższym linkiem:

Regulamin zdalnego nauczania w liceum Jezuickiego Centrum Edukacji

Bardzo prosimy o systematyczne i regularne sprawdzanie wiadomości w Dzienniku Elektronicznym ponieważ umożliwiają one szybką komunikację z Państwem oraz dają możliwość sprawdzenia kto się z nimi zapoznał.
Miejmy nadzieję, że jeżeli wszyscy będziemy przestrzegać nowych obostrzeń dotyczących dystansu społecznego, zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk i powierzchni sytuacja epidemiologiczna w kraju poprawi się i ponownie będzie możliwa nauka w trybie stacjonarnym. Będzie to od nas wymagało sporo wysiłku i samodyscypliny, ale tylko tak, wspólnymi siłami, uda się nam pokonać koronawirusa.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Jezuickiego Centrum Edukacji w Nowym Sączu

Skip to content