Uczennica naszego liceum i przewodnicząca Szkolnego Koła Caritas, Wiktoria Biela, została wyróżniona w małopolskim etapie konkursu „Wolontariusz Roku 2021 Korpusu Solidarności”, organizowanego przez sądeckie Stowarzyszenie Sursum Corda. Serdecznie gratulujemy!

Oddajmy głos Wiktorii:

Do konkursu zostałam zgłoszona z inicjatywy o. Wojciecha Bojanowskiego i Pani pedagog Karoliny Janickiej. Gdy mnie o tym poinformowano byłam mile zaskoczona, ponieważ nie spodziewałam się, że moja praca jako wolontariusz i przewodnicząca Szkolnego Koła Caritas została doceniona w taki sposób. Sam fakt wzięcia udziału w takim konkursie sprawił mi wiele radości. Okazało się, że zostałam wyróżniona i zaproszona na Galę Wręczenia Nagród. Było mi ogromnie miło, że mogłam się znaleźć wśród innych wolontariuszy, którzy tak jak ja starają się rozprzestrzeniać dobro.

I chociaż w wolontariacie nie chodzi o to, by być zauważonym, to miejmy nadzieję, że docenienie pracy Wiktorii będzie motywacją dla wszystkich naszych uczniów do jeszcze większego angażowania się w taką formę rozprzestrzeniania dobra.

Skip to content