Drodzy Przyjaciele Jezuickiego Centrum Edukacji,
Rodzice, Opiekunowie prawni, Absolwenci oraz Dobroczyńcy JCE!

W imieniu uczniów i pracowników pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przekazali 1 % przez Fundację IGNATIANUM na cel szczegółowy tj. JCE w Nowym Sączu za rok 2021. Dziękuję również wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję i pozyskali nowych przyjaciół Szkoły! Dziękuję uczniom z Grupy Medialnej oraz Pani Joannie Szczepanik za wyprodukowanie filmu, zachęcającego do przekazania 1,5% dla JCE. Ten projekt udowodnił, jak wiele ukrytych talentów wciąż drzemie w uczniach i kadrze JCE!

Wdzięczny za okazane wsparcie zachęcam do przekazania 1,5% w najbliższym rozliczeniu podatkowym za rok 2022. Przed nami wiele wyzwań, związanych z rozwojem naszego JCE.
Stworzenie spójnej oferty edukacyjno-wychowawczej w duchu pedagogiki ignacjańskiej od przedszkola, przez szkołę podstawową po liceum ogólnokształcące wymaga wielu nakładów.

Dbając o nieustanny rozwój naszych uczniów i szkoły, zachęcam do kontynuowania wspierania JCE, jak i bardzo proszę o pozyskiwanie nowych przyjaciół, a szczególnie tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy i komu przekazać 1,5%. Szczegóły poniżej:
PIT-37 (za rok podatkowy: 2022):
Sekcja J: pozycja 123. Numer KRS 0000236286;
Cel szczegółowy 1%: Jezuickie Centrum Edukacji lub w skrócie JCE;
w kolejnej pozycji, można podać dodatkowe informacje, ułatwiające kontakt z podatnikiem.

Skip to content