Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

Wakacje powoli dobiegają końca, czas zasłużonego odpoczynku już mija, a przed nami kolejny rok szkolny. Chociaż zaczynamy kilka dni później niż zwykle, bo dopiero 4 września, jesteśmy pewni, że w roku szkolnym 2023/2024 wszyscy z zapałem i energią wezmą się do pracy na najwyższych obrotach.

Poniżej garść informacji:

  1. Spotkanie uczniów liceum z wychowawcami będzie mieć miejsce o godzinie 9:00 w salach lekcyjnych.
  2. Uroczysta msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w kościele pw. Ducha Św. o godzinie 10:00. Po jej zakończeniu o. Dyrektor wygłosi kilka słów na przywitanie. Po tym czasie uczniowie przejdą do sal lekcyjnych na krótkie spotkanie ze swoimi wychowawcami.
  3. Spotkanie uczniów szkoły podstawowej z wychowawcami będzie mieć miejsce po mszy św., około godziny 11:00 w salach lekcyjnych.
  4. Zebranie dla rodziców uczniów klas pierwszych oraz uczniów klas od czwartej do ósmej szkoły podstawowej odbędzie się 7 września. Spotkanie z o. Dyrektorem rozpocznie się o godzinie 16:30 na Sali gimnastycznej, a spotkanie z wychowawcami klas o godzinie 17:00 w salach lekcyjnych.
  5. Jeśli pogoda pozwoli, 8 września odbędzie się obowiązkowy rajd szkolny JCE, tym razem na Wierchomlę. Wszystkich szczegółów będzie udzielać pan mgr Jakub Ferenc.
  6. Zebranie dla rodziców uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej oraz rodziców uczniów liceum odbędzie się 14 września. Spotkanie z o. Dyrektorem rozpocznie się o godzinie 16:30 na Sali gimnastycznej, a spotkanie z wychowawcami klas o godzinie 17:00 w salach lekcyjnych.

 

Z wyrazami szacunku,

Bartosz Wańczyk
Dyrektor ds. nadzoru pedagogicznego

Skip to content