Olimpiady, konkursy, osiągnięcia

Laureaci i Finaliści Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych
2008/2009 Aleksandra Jakubczyk – finalistka Olimpiady Biologicznej
2010/2011 Krzysztof Mazur – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
2011/2012 Ksenia Gruca – finalistka Olimpiady Języka Polskiego
2012/2013 Jakub Łatka – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Olga Janiszewska – finalistka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
2013/2014 Tomasz Noga – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Aleksander Pasiut – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
2014/2015 Kinga Mordarska – laureatka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Michał Zakrzewski – laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
2015/2016 Julia Świderska – laureatka  Olimpiady Języka Polskiego
Piotr Sarota – finalista Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu
Michał Tworek – finalista  Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu
2016/2017 Julia Durlak – finalista Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu
Michał Leszczyński – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Jakub Adamek – laureat Olimpiady Matematycznej Juniorów
2017/2018 Łukasz Marczyk – finalista  Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu
Izabela Kawula – finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego

 

 

 

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych
Gimnazjaliści do roku 2018/2019, uczniowie szkoły podstawowej od roku 2017/2018
Język polski
2005/2006 Paulina Rodak  – laureatka
2008/2009 Olga Janiszewska – laureatka
2012/2013 Anna Kapustka – laureatka
Anna Siwek
2013/2014 Maria Balas – laureatka
Paulina Olech
Beata Kwaśnica
2014/2015 Karolina Łuszcz
2015/2016 Adamczyk Aleksandra – laureatka
Aleksandra Gródek
Izabela Kawula
Karolina Łuszcz
Elżbieta Marszałek
Marcja Olbrich
Magdalena Siwek
2016/2017 Elżbieta Marszałek – laureatka
Julia Janur
Aleksandra Woźniak
2017/2018 Aleksandra Woźniak – laureatka
Zuzanna Ochwat
Kinga Skoczeń
2018/2019 Kinga Skoczeń
Matematyka
2008/2009 Jakub Łatka – laureat
2010/2011 Aleksandra Potoczek
Tomasz Łatka
2011/2012 Łukasz Nawojowski
2014/2015 Jakub Adamek
Kacper Romanek
2015/2016 Jakub Adamek
2016/2017 Jakub Adamek – laureat
Adrian Świerczek – laureat
2017/2018 Krzysztof Maślak
Piotr Maciaś
2018/2019 Krzysztof Maślak
Fizyka
2007/2008 Michał Fałowski – laureat
Krzysztof Stachoń – laureat
2010/2011 Maciej Hełmecki
Tomasz Łatka
Tomasz Noga
2011/2012 Karolina Ciesielska
Grzegorz Fałowski
Łukasz Nawojowski – laureat
Gabriela Rojna
Krystian Mróz
2012/2013 Jan Stanek
Nikodem Szyszka
2013/2014 Krzysztof Karczewski
2015/2016 Jakub Niezabitowski – laureat
2016/2017 Jakub Adamek – laureat
2018/2019 Piotr Maciaś – laureat
Historia
2008/2009 Jordan Szołdra – laureat
2010/2011 Tomasz Komar
Szymon Mrówka
2011/2012 Tomasz Komar
2012/2013 Krzysztof Karczewski – laureat
2015/2016 Maciej Augustyński
Grzegorz Ruchała
Biologia
2007/2008 Patrycja Molek – laureatka
2010/2011 Krzysztof Żerkowski
2011/2012 Mikołaj Kobos
2012/2013 Karolina Majka
Mikołaj Kobos
2013/2014 Jakub Ciesielka
Anna Tochowicz – laureatka
2014/2015 Julia Durlak
Martyna Dyrek
Jakub Majewski
2016/2017 Aleksandra Kawa – laureatka
Aleksandra Molek
2017/2018 Jakub Ruchała
Patryk Skoczeń
2018/2019 Jakub Ruchała
Mateusz Ruchała
Geografia
2013/2014 Krzysztof Karczewski
Chemia
2011/2012 Miłosz Świerad
2013/2014 Krzysztof Karczewski
2015/2016 Tomasz Szabliński
Kamila Ściurka
Zuzanna Żytkowicz
2017/2018 Andrzej Kościsz
Jakub Sekuła
Język angielski
2006/2007 Krzysztof Dubiński – laureat
2010/2011 Tomasz Noga
2011/2012 Łukasz Nawojowski
Miłosz Świerad
Jan Włodek
2012/2013 Anna Kapustka
Jan Włodek
2013/2014 Agnieszka Maślanka
2014/2015 Karolina Łuszcz
2015/2016 Izabela Kawula
Karolina Łuszcz
Tomasz Szabliński
2016/2017 Adrian Świerczek
2017/2018 Adrian Świerczek
Michał Dyrek
Jakub Wilk
2018/2019 Aleksander Piechowicz
Język francuski
2012/2013 Kamila Szarota – laureatka
2013/2014 Kamila Szarota – laureatka
2014/2015 Maria Balas – laureatka
Beata Kwaśnica – laureatka
Joanna Pióro
2015/2016 Julia Jastrzębska – laureatka
2016/2017 Anna Małecka-Poręba – laureatka
Aleksandra Jeż – laureatka
Dominika Rutkowska
Róża Salamon
Język niemiecki
2009/2010 Marta Mikołajewska – laureatka
2011/2012 Oskar Endres – laureat
2013/2014 Natalia Bertsch
WOS
2012/2013 Nikodem Szyszka
2016/2017 Piotr Pieczkowski
Konkurs Biblijny
2011/2012 Patryk Świerczek
Piotr Obrzut
2012/2013 Patryk Klatka
Piotr Obrzut – laureat
Aleksandra Podgórska
Patryk Świerczek – laureat
2013/2014

2018/2019

Aleksandra Podgórska – laureatka

Anna Rita Zagajska – laureatka

Informatyka
2007/2008 Dariusz Zieliński – laureat
2014/2015 Piotr Jurek
Michał Król
Mikołaj Sromek
2015/2016 Piotr Jurek – laureat
2017/2018 Jarosław Komsta – laureat
Jakub Lelek
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
2017/2018 Piotr Mosurek – laureat
Skocz do treści