W czasie gdy starsi i młodsi koledzy zmagali się z egzaminami reszta społeczności szkolnej również nie próżnowała. Grupa uczniów z klasy 2 D podjęła się nie lada wyzwania i po intensywnych przygotowaniach wzięła udział w międzynarodowym projekcie Young BarCamp: EU’ll love it. Jego organizatorem jest Evangelische Akademie we Frankfurcie.
BarCamp to panel warsztatów i konferencji online, który tworzą sami uczestnicy będąc jednocześnie prowadzącymi i uczestnikami zajęć. W tym roku tematem przewodnim była Europa. Spotkaliśmy się na platformie zoom z kolegami i nauczycielami min. z Niemiec, Irlandii, Finlandii a nawet Kanady. Była to doskonała okazja do zapoznania się, wymiany poglądów oraz poszerzenia swojej wiedzy. Nasi uczniowie fantastycznie przedstawili siebie, Jezuickie Centrum Edukacji oraz nasze miasto Nowy Sącz. Doskonale przygotowani merytorycznie oraz językowo godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie międzynarodowej.

Liczymy na dalszą owocną współpracę z uczestnikami warsztatów oraz serdecznie gratulujemy odwagi oraz wysiłku Naszym Uczniom!

Katarzyna Miczołek

Nauczyciel jęz. angielskiego w JCE

Skip to content