20.06. 2024 r. uroczyste pożegnanie klasy 8A!

Rozdanie nagród i świadectw w szkole podstawowej i liceum

21. 06.2024 r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Był to rok pełen wyzwań i codziennych zmagań – jak połączyć naukę i obowiązki szkolne z pasjami i zainteresowaniami. Jednak wielu naszych uczniów osiągnęło sukces – czy to w postaci wysokiej średniej, czy stopnia finalisty lub laureata w różnych konkursach i olimpiadach. Niektórzy uczniowie działali aktywnie na rzecz szkoły – w Samorządzie Uczniowskim, zespole muzycznym, chórze, Banku Dobroci JCE, czy wreszcie w Grupie Medialnej. Wielu zaangażowało się w pomoc koleżeńską. Te małe i duże sukcesy mogły zostać docenione – poprzez wyczytanie przez o. Dyrektora podczas uroczystego apelu nazwisk wybitnych i aktywnych uczniów, a także już w klasach – poprzez odebranie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych. 

Przed naszymi uczniami dwa miesiące wakacji – czas odpoczynku i nabierania sił do dalszej pracy i nauki na drodze edukacji. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócą do JCE z głowami pełnymi wakacyjnych wspomnień, wypoczęci i gotowi na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. 

(tekst: J.Sz.)

Skip to content