Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów

Jedną z ważniejszych cech edukacji jezuickiej jest nacisk na pracowitość i systematyczność. Są to cechy najbardziej przydatne w przyszłym życiu osobistym i zawodowym. Sama wiedza często się dezaktualizuje, łatwo jest zapominana, natomiast nawyk pracowitości, systematyczności i umiejętność pracy intelektualnej pozostaje.

Program nauczania w naszej szkole jest tak opracowany, aby zachęcić młodych ludzi do osiągania coraz lepszych wyników akademickich. Należy się spodziewać, że uczniowie będą dużo się uczyć i często będziemy weryfikować owoce ich pracy.

Szkoła przyjazna wszystkim uczniom

Wykwalifikowana kadra nauczycielska

Nowy, dobrze wyposażony budynek

Nowoczesne metody edukacji

Aktualności

Siatkarskich sukcesów ciąg dalszy!!!

Siatkarskich sukcesów ciąg dalszy!!!

Wiadomość z ostatniej chwili! Lena, uczennica klasy Va, została powołana przez Polski Związek Piłki Siatkowej na akcję szkoleniową Kampy 2022, stanowiącą jeden z etapów naborowo-selekcyjnych do kadry Polski.

czytaj dalej
Tuba Skargi Wakacyjnie

Tuba Skargi Wakacyjnie

Tuba Skargi Wakacje 2022 Wdzięczny za wspólny rok pracy i zmagań, wielu sukcesów i radości, trudów, jak również niepowodzeń, wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek i upragnione wakacje. Serdecznie pozdrawiamy z Jezuickiego Centrum Edukacji, życząc dobrych, radosnych i...

czytaj dalej
Konkurs językowy MASTERS OF READING

Konkurs językowy MASTERS OF READING

Na początku czerwca w klasach 4 – 8 szkoły podstawowej przeprowadzony został konkurs językowy „Master of Reading”. Najstarsi uczniowie naszej szkoły podstawowej walczyli o miano mistrza wymowy języka angielskiego. Po kilku etapach zaciętych eliminacji wyłoniono...

czytaj dalej

Rekrutacja

Szczegółowe informacje nt. przebiegu rekrutacji zawiera regulamin rekrutacji.

Skocz do treści