Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów

Jedną z ważniejszych cech edukacji jezuickiej jest nacisk na pracowitość i systematyczność. Są to cechy najbardziej przydatne w przyszłym życiu osobistym i zawodowym. Sama wiedza często się dezaktualizuje, łatwo jest zapominana, natomiast nawyk pracowitości, systematyczności i umiejętność pracy intelektualnej pozostaje.

Program nauczania w naszej szkole jest tak opracowany, aby zachęcić młodych ludzi do osiągania coraz lepszych wyników akademickich. Należy się spodziewać, że uczniowie będą dużo się uczyć i często będziemy weryfikować owoce ich pracy.

Szkoła przyjazna wszystkim uczniom

Wykwalifikowana kadra nauczycielska

Nowy, dobrze wyposażony budynek

Nowoczesne metody edukacji

Aktualności

Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

Już wkrótce, tj. 2 grudnia, w czwartek  w naszej szkole odbędzie się  Europejski Dzień Języków Obcych,  połączony z akcją charytatywną szkolnego koła Caritas. Zapraszamy wszystkie klasy szkoły podstawowej oraz średniej do wzięcia udziału...

czytaj dalej
Odwiedziny św. Ignacego Loyoli w JCE

Odwiedziny św. Ignacego Loyoli w JCE

Od dziecka chciał być rycerzem, służyć królowi, walczyć i zdobywać sławę. Zabiegał o względy swojej wybranki serca, która pochodziła z wysokiego, może nawet królewskiego rodu. Wszystko zmieniło się, gdy ….

czytaj dalej
Kawa z JCE

Kawa z JCE

Zadanie na Olimpiadę kulinarno-matematyczną: „Ze 194 g owoców kawy otrzymano 43 g uprażonych ziaren. To wystarczyło na …

czytaj dalej

Rekrutacja

Szczegółowe informacje nt. przebiegu rekrutacji zawiera regulamin rekrutacji.

Skocz do treści