Nabór Przedszkole

.

Nabór

Drodzy Rodzice!

Szukacie przedszkola dla Waszego dziecka?
Właśnie jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Ponieważ chcemy być wiarygodni w oczach naszych klientów, dlatego już od przeszło roku zespół pedagogów Jezuickiego Centrum Edukacji w Nowym Sączu pracuje nad organizacją i praktycznym urządzeniem przedszkola „Carissimus”. Stawiamy sobie wysokie wymagania i chcemy, żeby było ono ze wszech miar nowoczesne, odpowiadało wyzwaniom naszych czasów i przede wszystkim, żeby w pełni zadowalało dzieci i rodziców.

Zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 do trzech grup wiekowych po 20-25 dzieci w każdej grupie:

I. 3-latki
II. 4-latki
III. 5-latki (zerówka – przyjmiemy do zerówki także 6-latki)

Jeśli wybraliście przedszkole „Carissimus”, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka i doręczenie jej osobiście do Sekretariatu Przedszkola “Carissimus” w godzinach od 7.00 do 15.00, tel.018 476 19 83, 510 167 133 .
Kartę można otrzymać w przedszkolu..

Bliższych informacji udzielają:
1. Mgr Joanna Kołodziejczyk (dyrektor przedszkola)
2. Administracja JCE

Pamiętaj! Wybierając nas, wybierasz więcej!

Dzięki naszej trosce i naszym umiejętnościom, Twojemu dziecku będzie łatwiej!

Odpłatność za przedszkole wynosi 350 zł przez 12 miesięcy (planujemy, aby przedszkole było otwarte cały rok bez przerwy wakacyjnej), a stawka żywieniowa dodatkowo 16,00 zł za dzień. Nie pobieramy żadnych opłat za rytmikę i język angielski a także wpisowego. 

Decyzję o przyjęciu do przedszkola podejmuje dyrektor na podstawie złożonych dokumentów oraz rozmowy z rodzicami. Uwaga: decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola

Skip to content