Konsultacje nauczycieli

Nauczyciel
Nauczany przedmiot
Dzień
Godziny konsultacji
Dorota Bialic fizyka wtorek 8.00-8.45
Wojciech Bojanowski  religia poniedziałek 8.50- 9.35
Beata Borkowska geografia czwartek 10.45-11.30
Tomasz Bulzak wychowanie fizyczne środa 13.30-14.15
Arkadiusz Ciemięga SJ geografia wtorek 8.50-9.35
Jakub Ferenc wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa
czwartek

9.40-10.25

15.05-15.55

Anna Gaborek-Ziębiec j.polski piątek 8.50-9.30
Marzena Godek j. polski
Łucja Górska nauczanie początkowe zwolnienie zwolnienie
Paulina Bomba j. angielski środa 8.00-8.45
Aleksander Jarmoliński informatyka, technika poniedziałek 13.30-14.15
Agnieszka Kałużny pedagog
Joanna Kołodziejczyk sztuka czwartek 14.15-15.05
Beata Król j. polski wtorek 11.35-12.20
Dominika Jakubowska j. francuski wtorek 8.50-9.35
Anna Kumor wychowanie fizyczne środa 8.50-9.35
Edyta Kwiatkowska j. niemiecki wtorek 9.4-10.25
Katarzyna Lewicka j.angielski poniedziałek 13.30-14.15
Agnieszka Lorek historia, wos
Małgorzata Lorek matematyka wtorek 8.00-9.45
O. Mariusz Łobodziński SJ religia
Anna Marszałek wos wtorek 8.50-9.45
Katarzyna Miczołek j. angielski czwartek 8.50-9.40
Małgorzata Miłek j. angielski środa 11.35-12.20
Małgorzata Mirek-Krause j. hiszpański wtorek 8.00-8.45
Ewa Młynarczyk historia, wok, wos czwartek 14.20-15.05
Dorota Mółka-Nowakowska matematyka czwartek 15.00-15.40
Edyta Nowak biologia
Marta Ogórek nauczanie początkowe środa 8.50-9.30
Waldemar Pasiut wos
Piotr Pietrusza psycholog
Magdalena Pietrzak biologia środa 8.5-9.30
Tomasz Słomczyński matematyka
Marcin Smajdor historia czwartek 14.15-15.05
Magdalena Smreczak j.niemiecki wtorek 8.45-9.30
Katarzyna Socha biologia
Małgorzata Strojny j.francuski wtorek 7.10-7.55
Joanna Szczepanik j.łaciński czwartek 7.00-7.45
Katarzyna Sztaf nauczanie początkowe wtorek 8.50-9.35
Marek Szymański j.angielski wtorek 12.40-13.25
Joanna Tarkowska j.angielski środa 8.00-8.45
Monika Twardowska-Święs chemia czwartek 14.15-15.05
Ewa Wałczyk nauczanie początkowe czwartek 8.00-8.45
Bartosz Wańczyk j.angielski
Małgorzata Witek j.polski wtorek 8.00-8.45
Wójs Agnieszka nauczanie początkowe czwartek 8.50-9.35
Agnieszka Zaremba p.przedsiębiorczości
Tomasz  Żak j.angielski piątek 8.00-8.45